technologie

Technologie

Dokončovací zařízení

DUPLO DC-645i – multifunkční dokončovací zařízení

Tento chytrý pomocník je vybaven automatickým podavačem tiskových archů, který spolehlivě naloží papíry různých gramáží pro další zpracování ve stroji, kterým může být ořez, bigování nebo perforace. Všechny 3 činnosti mohou být aplikovány zaráz při jednom průchodu archu strojem, takže výsledkem může být hotový tiskový produkt – např. leták s perforací, skládací blahopřání s bigováním apod. Stroj je vybaven čtečkou čárových kódů a registračních značek, takže může načíst program z paměti podle čárového kódu v rohu archu a všechny operace může přizpůsobit poloze tisku na archu, kterou zjistí zaměřením rohových registračních značek, což přispívá přesnosti zpracování. Nakladač je vybaven sofistikovaným vzduchovým nakládáním, což zamezuje podání více archů zaráz. Pokud by přesto k podání více archů došlo, následný ultrazvukový senzor tuto chybu odhalí a archy vyřadí ze zpracování, přičemž může pokračovat ve zpracování dalších archů bez zastavení stroje.

Laminátor pro horkou fóliovou laminaci FOLIANT Gemini Compressor 400S

Poloautomatická B3 laminovačka pro digitální tisk s pneumatickým přítlakem hlavních válců a integrovaným kompresorem. Snadné nakládání archů zaručuje dopravník, separace archů je automatická díky vestavěnému separátoru. Nejvyšší rychlost stroje je 15m/min.

Velkoformátový Laminátor OLEPO EXPERT 160W

Laminátor EXPERT 160 W, je výkonný velkoformátový rolový laminátor robustní celokovové konstrukce s vysokou užitnou hodnotou a s komfortním plně elektronickým řízením vhodný pro plně profesionální použití. Je vybaven i vyhříváním laminovacích válců, které velmi intenzivně pomáhá v boji proti tzv. silveringu, tedy jevu, který je běžný při laminaci matnou folií na jednodušších laminátorech. Rovněž je vybaven plně automatickým nastavováním přítlaků válců, což usnadňuje práci a zajišťuje stabilně kvalitní výsledky.
 
Šířka přítlačných válců 1640 mm
Průměr přítlačných válců 100 mm
Max. šířka laminovací folie 1640 mm
Max. šířka průchodu materiálu 1700 mm
Max. tloušťka laminovaného materiálu 40 mm
Rychlost laminace max. 8 m/min

Z mnoha dalších dokončovacích zařízení uvádíme:

2 řezačky papíru ADAST MAXIMA
1 velkoformátová el. řezačka s max. délkou řezu 165cm
2 řezací plotry pro tvarový ořez samolepek, řezanou reklamu, nažehlovačky apod.
2 lepičky vazby V2
Svářečku bannerů Leister Uniplan – pro zpevnění okrajů banneru ovařením nebo pro svařování pásů banneru k sobě (k výrobě větších plachet).
Očkovací lis – pro aplikaci kovových ok na bannerech
Vazače kroužkových vazeb TwinWire zn. RENZ – vlastníme oba typy pro vazby s roztečí ok 3:1 i 2:1. Těmito vazači lze svázat brožury až do průměru kroužku 38mm (cca 330 listů, tj. 660 stran).
Vazač kroužkových plastových vazeb.
Vazba V1 – na stříšku
Kapsový laminátor A3 – pro laminaci za horka do laminovacích kapes (tvrdé lamino)
Vrtačka papíru STAGO – pro stohové vrtání otvorů do papíru (vrtáky 3-8mm)
Výsekový stroj pro registrační/palcový výsek (výroba hmatníků v katalozích)
Nažehlovací termolis – pro aplikaci nažehlovaček na textil
El. sponkovačka pro napínání pláten na dřevěné rámy
Nůžková ruční řezačka
Zaoblovač rohů
Balicí stroj pro balení do folie


dokoncovaci_zarizeni.jpg