produkty

O nás

Tiskárna PROPERUS, s.r.o. byla založena v červnu 2004, jako takřka výhradně ofsetová tiskárna, avšak během roku 2008 byla zásadním způsobem transformována a díky významné investici do nových digitálních strojů se proměnila v expresní digitální tiskárnu. Investice pokračovaly i v dalších letech a neustávají ani dnes. Každoročně investujeme do nových technologií, a to nejen do tiskových strojů, ale také do dokončujících zařízení, SW atd. Spolu s rostoucí flotilou strojů se rozrůstá i náš pracovní tým.

Od vizitky po plakát - pro každého něco

Vhodným spojením barevných produkčních, černobílých produkčních a velkoformátových strojů společně s dalším vybavením pro dokončující zpracování dnes pokryjeme prakticky všechny tiskové potřeby zákazníků a to u zakázek malého až středního rozsahu s důrazem na rychlost a kvalitu zpracování.

Specializace na reklamní agentury, vysokou rychlost a kvalitu

Už se Vám někdy stalo, že jste v tiskárně nechali vytisknout zakázku pro Vašeho klienta a tiskárna pak oslovila Vašeho zákazníka s nabídkou svých služeb napřímo? To se Vám u nás nestane. Jsme vyloženě zaměřeni na tisk pro agentury a zprostředkovatele tisku. Koncovým zákazníkům své služby aktivně nenabízíme už proto, že nenabízíme kompletní servis včetně grafického zpracování a dalším prodejních služeb. Chceme tisknout kvalitně a za výhodnou cenu zejména pro agentury, které umí připravit správná tisková data a rozumí svému řemeslu. Dokonce ani v případě, že by se Váš klient snažil o kontakt s námi napřímo, nedostane nikdy tak výhodnou nabídku, jako Vy - agenturní zákazník. Chtěli bychom, aby se vrátila rozumná dělba práce v tom smyslu, že my se budeme soustředit na kvalitu tisku, kvalitu použitých materiálů a vůbec veškeré technické parametry výroby a naši klienti - agentury - se budou soustředit na prodej, grafické zpracování, kreativitu atd. Věříme, že takováto spolupráce dává větší smysl, než konkurovat vždy a všem a vést zejména cenovou válku se všemi. Specializací obě strany mohou dosáhnout vyšší efektivity a tím i vyšší kvality a také vyššího zisku. Díky uvedenému bude spokojen i koncový zákazník, který získá velmi kvalitní produkt za konkurenceschopnou cenu.

Dokončující zpracování

Všechny tiskové stroje by nám ale nebyly moc platné, kdybychom nevlastnili také zařízení pro dokončující zpracování. Naše tiskárna je vybavena několika řezačkami, laminátory, skládacími, rýhovacími, perforovacími a vázacími stroji, díky kterým splníme takřka jakékoliv Vaše přání.

Včera bylo pozdě?

Všechny naše služby navíc poskytujeme v extrémně rychlých termínech, v nejvyšší kvalitě a za nízké ceny. K tomu všemu poskytujeme poradenský servis a to zcela ZDARMA. Zařídíme Vám také grafický návrh, sazbu, zlom a veškerou předtiskovou přípravu.

Nevěříte? Nevěřte a vyzkoušejte nás! Těšíme se na Vaše požadavky.