produkty

O nás

Tiskárna PROPERUS, s.r.o. byla založena v červnu 2004. Svou činnost jsme zahájili s jedním jednobarevným ofsetovým strojem, po cca 2 letech jsme už provozovali takové stroje dva. V roce 2008 jsme se ale rozhodli pro zásadní investici do nových digitálních strojů a téměř ze dne na den jsme se proměnili v expresní digitální tiskárnu. O několik let později jsme se ofsetových strojů zbavili a dnes už fungujeme čistě digitálně. Investujeme každoročně do nových tiskových strojů, do strojů pro dokončující zpracování a do dalších technologií a SW. Snažíme se o to, abychom uměli klientům nabídnout nejlepší možnou kvalitu v nejkratších termínech a za rozumnou cenu.

Od vizitky po plakát - pro každého něco

Vhodným spojením barevných a černobílých produkčních a také velkoformátových strojů společně s dalším vybavením pro dokončující zpracování dnes pokryjeme prakticky všechny tiskové potřeby zákazníků a to u zakázek malého až středního rozsahu s důrazem na rychlost a kvalitu zpracování.

Specializace na rychlost a zároveň na kvalitu

Dnes je rychlost v módě. Všechno spěchá, nic nepočká. Není ale rychlost v rozporu s kvalitou? U nás ne! Pracujeme stále na vylepšování celého výrobního procesu, snažíme se odstranit zbytečné prostoje a komplikace a zaměřujeme se na takové technologie, které jsou vysoce automatizované a snadno nastavitelné pro novu zakázku. Stejně tak vylepšujeme SW vybavení, zavádíme automatickou kontrolu dat a další prvky automatizace, díky kterým nejen zrychlujeme, ale zároveň zvyšujeme kvalitu. U nás máte jistotu, že jednou daný termín bude určitě dodržen. Nevymlouváme se na nic ani v nejkrizovějších situacích a pokud už se objeví situace, díky které musíme termíny posunout, dozvíte se to zavčas a proaktivně Vám navrhneme řešení vzniklé situace.

Dokončující zpracování – vše pod jednou střechou

Moderní digitální tiskové stroje jsou skvělá věc, ale většinou vyrábí jen polotovary. Téměř všechny výtisky z těchto strojů je následně potřeba dál zpracovat. Naše tiskárna je vybavena několika řezačkami, profesionálními linkami pro vazby V1 a V2, laminátory, skládacími, rýhovacími a perforovacími stroji, stroji pro kroužkovou vazbu, laserovou gravírkou a mnoha dalšími stroji a zařízeními, díky kterým zvládneme téměř vše, a to pod jednou střechou. Právě díky tomu máme naprostou kontrolu nad dodržováním termínů, nemusíme se spoléhat na kooperace a vy se tak můžete spolehnout na nás.